Zelená třídaZelená třída

  • učitelka Bc. Lenka Jarošová
  • učitelka Marta Lišková
  • asistent pedagoga Pavla Kopačková

Zelená třída je umístěna v poschodí vpravo. Navštěvuje ji 27 věkově nejstarších dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Výchovná činnost probíhá v souladu se Školním vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání. Paní učitelky s dětmi pracují podle integrovaných bloků. Děti jsou zde cílevědomě připravovány na vstup do základní školy. Děti se účastní všech nadstandartních aktivit, které jsou určeny právě nejstarší věkové skupině - plavání, tenisová školička, náročnější výlety, besedy, exkurze, návštěvy ZŠ, ZUŠ, Městského divadla, hry na flétnu (účast na výše uvedených akcích a aktivitách bude ve školním roce 2022/2023 závislá na aktuální epidemické situaci).

Třída je vybavena dostatečným množstvím hraček a konstruktivních stavebnic ze dřeva i z měkkých materiálů. Je zde klavír, televizor, CD a DVD přehrávač. Pro interaktivní výuku je třída vybavena interaktivní tabulí, děti mají možnost pracovat s tablety a paní učitelky mají k dispozici notebook s připojením na internet. 

 

 

Zelená třída Žlutá třída Červená třída Modrá třída

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Mateřská škola, Český Krumlov, Za Nádražím 223

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete:
Zelená třída Modrá třída Žlutá třída Červená třída Mateřská škola Za nádražím Aktuality