Modrá třídaModrá třída

  • učitelka Bc. Jindřiška Kehmová 
  • učitelka Bc. Eva Pingitzerová 

Modrá třída je umístěna v přízemí vlevo. Je určena pro 14 nejmladších dětí. Výchovná činnost probíhá v souladu se Školním vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání. Učitelky s dětmi pracují podle integrovaných bloků.

Nejmenší děti se zde seznamují s novým prostředím, kolektivem a společenským soužitím. Vytvářejí si základní sebeobslužné, hygienické a společenské návyky. Děti získávají všeobecný přehled o světě kolem sebe. Modrá třída je vybavena dostatečným množstvím kreativních hraček vhodných pro nejmenší děti. Je zde klavír, televizor, CD a DVD přehrávač. Pro interaktivní výuku mají paní učitelky k dispozici notebook s připojením na internet.

 

Zelená třída Žlutá třída Červená třída Modrá třída

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Mateřská škola, Český Krumlov, Za Nádražím 223

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete:
Zelená třída Modrá třída Žlutá třída Červená třída Mateřská škola Za nádražím Aktuality