Červená třídaČervená třída

  • ředitelka Růžena Hlásková
  • učitelka Jana Randáková
  • asistentka pedagoga Eva Hofbauerová

Červená třída je umístěna v poschodí vlevo. Navštěvuje ji 24 dětí. Výchovná činnost probíhá v souladu se Školním vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání. Paní učitelky s dětmi pracují podle integrovaných bloků. Dbají především na rozvoj komunikačních a sociálních dovedností a harmonický rozvoj osobnosti.

Děti s povinnou předškolní docházkou jsou zde cílevědomě připravovány na vstup do základní školy. Tyto děti se účastní všech nadstandartních aktivit, které jsou určeny právě nejstarší věkové skupině - plavání, tenisová školička, náročnější výlety, besedy, exkurze, návštěvy ZŠ, ZUŠ, Městského divadla, hry na flétnu (účast na výše uvedených akcích a aktivitách bude ve školním roce 2022/2023 závislá na aktuální epidemické situaci!).

Červená třída je vybavena dostatečným množstvím hraček a stavebnic ze dřeva i z měkkých materiálů. Je zde klavír, televizor, CD a DVD přehrávač. Pro interaktivní výuku je třída vybavena interaktivní tabulí, děti mají možnost pracovat s tablety a paní učitelky mají k dispozici notebook s připojením na internet. 

 

 

Zelená třída Žlutá třída Červená třída Modrá třída

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Mateřská škola, Český Krumlov, Za Nádražím 223

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete:
Zelená třída Modrá třída Žlutá třída Červená třída Mateřská škola Za nádražím Aktuality