Červená třída

  • ředitelka - Hlásková Růžena
  • učitelka -  Bc. Jarošová Lenka

Červená třída je umístěna v poschodí vlevo. Je uspořádána heterogenně, to znamená, že ji navštěvují děvčata a chlapci ve věku od 4 - 5 let. Paní učitelky dbají především na komunikační a sociální dovednosti a harmonický rozvoj osobnosti.

 

Červená třída je vybavena dostatečným množstvím hraček a stavebnic ze dřeva i z měkkých materiálů. Je zde klavír, televizor, CD a DVD přehrávač. Děti zde mají možnost pracovat též na stolním počítači podle CD výukových programů. Pro interaktivní výuku mají paní učitelky k dispozici notebook s připojením na internet a interaktivní tabuli.  Mateřská škola vlastní rovněž digitální fotoaparát, aby bylo možné provádět fotodokumentaci ze zájmové činnosti, výletů, atd.


Tato galerie neobsahuje žádné obrázky.